Mądrze zarządzaj finansami dzięki rozwiązaniom fintech

Systemy webowe i mobilne usprawniające finanse i ich przepływy

Rozwój platform internetowych i mobilnych fintech

Banki, ubezpieczyciele i inne firmy finansowe nie mogą już sobie pozwolić na spójną podróż cyfrową. Ich klienci oczekują złożonych i wysoce spersonalizowanych produktów, ale także bezproblemowego doświadczenia – tak jak w każdej innej branży. Fintechy szybko wkraczają na pole, na którym operatorzy zasiedziali ponoszą porażkę. Korzystając z nowych technologii, dostarczają produkty zorientowane na klienta i znajdują nowe możliwości.

Tworzymy skalowalne platformy w oparciu o dostępne technologie oraz nasze działania badawczo-rozwojowe dostosowane wyłącznie do Twoich celów biznesowych. Obsługujemy backendową, frontendową mobilną stronę Twojego systemu, korzystając z najbardziej innowacyjnych technologii. Zawsze wybieramy najlepsze możliwe frameworki, aby spełnić Twoje cele biznesowe i spełnić oczekiwania Twoich użytkowników. Pracowaliśmy z Node.js, Terraform i Amazon Web Services na backendzie i w chmurze i wykorzystaliśmy React.JS, Vue.JS i React Native, Android i iOS na frontend i mobile. Mamy wieloletnie doświadczenie w tych technologiach. W zależności od zakresu projektu, funkcji, oczekiwanego ruchu oraz czasu i budżetu indywidualnie dobieramy optymalne opcje dla Twojego projektu. Outsourcing oprogramowania, outsourcing projektów aplikacji internetowych to dla nas zawsze doskonały wybór. Jakość, która ma znaczenie.

Skalowalne

Naszym głównym celem i obszarem specjalizacji jest dostarczanie wyników w niezwykle wydajny i elastyczny sposób. Stosowane przez nas frameworki pozwalają nam szybko budować produkty.

B+R

Zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt projektów, co czyni nas rzetelnymi ekspertami w zarządzaniu projektami, potrafiącymi rozwiązać potencjalne problemy, zanim jeszcze się pojawią.

Elastyczne

Twój zespół programistów może skalować się w górę i w dół zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami biznesowymi. Metodyka Agile pozwala nam elastycznie dostosowywać zakres projektu do Twoich potrzeb.

Innowacyjne

Wszystkie nasze aplikacje i oprogramowanie są zbudowane w oparciu o nowoczesną technologię, która gwarantuje, że Twój produkt będzie wydajny i kompatybilny z urządzeniami Twoich klientów.

What types of fintech solutions we deliver & how they can boost your business:

  Applications for personal finance accounting

 • Personal Finance Management with Savings Training
 • Cost accounting with a hint of ways to save money
 • Analysis of financial habits with personalized advice
 • A smart digital piggy bank with flexible settings, support for deposit transfers

  Investment Applications

 • Tracking and notification of changes in stock prices, currencies, cryptocurrencies
 • Robotic Advisor for Investment and Portfolio Diversification
 • Automatic copy trading
 • Asset management using artificial intelligence

  Lending-enabled applications

 • Speeding up the loan processing procedure using a chatbot
 • Automated credit assessment based on AI
 • P2P lending between customer users
 • Auto-issuance of microcredits by artificial intelligence

  Applications with the possibility of transfers and payments

 • Mobile or web wallet with support for electronic money and cryptocurrencies
 • Risk assessment of transactions based on machine learning
 • Support for smart autopayments (regular, irregular)
 • Splitting the transfer into several recipients
Has your financial company provided customers with the necessary application? Have modern realities forced you to upgrade the technological level? We will take you and your organization to a new business and tech level, as we have been specializing in the development of applications and services for the fintech industry for a long time. If you don't have any digital service or product, then let's create an application from scratch, and immediately offer your customers new financial and technological experiences. Send a request and we will offer an excellent option that will simplify and speed up the financial transactions and activities of your consumers.

Nasze realizacje

Cryptocurrencies

cryptocurrencies fintech bank finances
Od kilku miesięcy zajmujemy się tworzeniem aplikacji internetowych związanych z rynkiem kryptowalut. Od kilku miesięcy współtworzymy aplikację frontendową obsługującą największy rynek kryptograficzny w Polsce - Bitbay. Platforma została zmigrowana do technologii React.JS. Uczestniczyliśmy w rozwoju modułu webowego KYC.

Nomis Solutions

mvp banking fintech web development
Aplikacja internetowa stworzona dla sektora fintech - Nomis Solution, Inc. Index Portfolio Impact Modeler™ for Savings pozwala użytkownikowi modelować wpływ wzrostu stóp procentowych na jego detaliczne depozyty oszczędnościowe.

Churn machine learning model

churn machine learning fintech finances payments
Nasi specjaliści świadczyli usługi globalnemu dostawcy przetwarzania płatności. Modelowanie churnu klientów w branży finansowej, z wolumenem danych rzędu kilku milionów obserwacji.

Money Transfer Application

money transfer application
Mobile Reality were supporting WordRemit Money Transfer app development. Our team was involved into developing the mobile application in React Native Technology.