Produkty cyfrowe zmieniające życie

Systemy webowe i mobilne stworzone po to, by zdigitalizować Twoje życie lub nawyki je ułatwić.

Rozwój lifestylowych platform internetowych i mobilnych

Tworzymy skalowalne platformy w oparciu o dostępne technologie oraz nasze działania badawczo-rozwojowe dostosowane wyłącznie do Twoich celów biznesowych. Obsługujemy backendową, frontendową, mobilną stronę Twojego systemu, korzystając z najbardziej innowacyjnych technologii. Zawsze wybieramy najlepsze możliwe frameworki, aby spełnić Twoje cele biznesowe i spełnić oczekiwania Twoich użytkowników. Pracowaliśmy z Node.js, Terraform i Amazon Web Services na backendzie i w chmurze i wykorzystaliśmy React.JS, Vue.JS i React Native, Android i iOS na frontend i mobile. Mamy wieloletnie doświadczenie w tych technologiach. W zależności od zakresu projektu, funkcji, oczekiwanego ruchu oraz czasu i budżetu indywidualnie dobieramy optymalne opcje dla Twojego projektu. Outsourcing oprogramowania, outsourcing projektów aplikacji internetowych to dla nas zawsze doskonały wybór. Jakość, która ma znaczenie.

Dzięki naszemu ręcznemu lub zautomatyzowanemu procesowi zapewniania jakości Twoja aplikacja zostanie zbudowana przy użyciu najwyższej jakości i łatwego w utrzymaniu kodu. Nasi programiści mobilni i webowcy potraktują Twój produkt jak własny, upewniając się, że spełni wszystkie oczekiwania. Używają najnowszych języków programowania, aby osiągnąć najwyższą wydajność dla każdej tworzonej przez siebie aplikacji. Dzięki ich proaktywnemu podejściu do rozwoju produktów związanych ze stylem życia, możesz być pewien, że otrzymasz nie tylko aplikację, którą chcesz, ale nawet lepszą wersję dzięki ich wkładowi i pomysłom, opartym na najnowszych trendach.

Skalowane

Naszym głównym celem i obszarem specjalizacji jest dostarczanie wyników w niezwykle wydajny i elastyczny sposób. Stosowane przez nas frameworki pozwalają nam szybko budować produkty.

B+R

Zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt projektów, co czyni nas rzetelnymi ekspertami w zarządzaniu projektami, potrafiącymi rozwiązać potencjalne problemy, zanim jeszcze się pojawią.

Elastyczne

Twój zespół programistów może skalować się w górę i w dół zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami biznesowymi. Metodyka Agile pozwala nam elastycznie dostosowywać zakres projektu do Twoich potrzeb.

Innowacyjne

Wszystkie nasze aplikacje i oprogramowanie są zbudowane w oparciu o nowoczesną technologię, która gwarantuje, że Twój produkt będzie wydajny i kompatybilny z urządzeniami Twoich klientów.

Our realizations

Pregnabit

We were responsible for the continuous development of the medical algorithms, which are detecting fetal defects. We were cooperating with the Pregnabit over the year. The parameters that we are measuring are the following: bradycardia and tachycardia, accelerations/decelerations and TOCO. Our algorithms are helping doctors to provide a better diagnosis with mothers about their children. The development of these algorithms required from us deep data analysis and understanding of the data which was provided by the Pregnabit devices.

lifestyle-page.multiTitle

language learning mobile app lifestyle
Odpowiadaliśmy za ciągły rozwój aplikacji mobilnej Multisłówka na platformę Android. Wspieramy starania naszych klientów, aby zapewnić jak najlepsze mobilne kursy językowe dla ich użytkowników. Ta aplikacja pomaga tysiącom użytkowników poprawić swoje umiejętności językowe. Mobile Reality nie jest już zaangażowane w ten projekt.

Ideale

We were responsible for creating a marketing website for IDEALE aesthetic medicine clinic. Our goal was to create a whole new brand on the market and website that will attract clients to choose them not competitors. We are constantly supporting their marketing activities.

4tipsters

tipsters bets web application lifestyle
Stworzyliśmy platformę 4tipsters, która łączy profesjonalnych graczy i osoby, które chciałyby wiedzieć, jak obstawiać zakłady, aby wygrać pieniądze. Byliśmy odpowiedzialni za wszystkie części projektu: UI, projekt graficzny, back-end development i front-end development. Platforma ta obsługuje rozwiązania Progressive Web Apps.

Letempick

surveys mobile application image processing lifestyle
Letempick to aplikacja mobilna do przeprowadzania ankiet i tworzenia społeczności. Użytkownik pyta społeczność, która opcja jest lepsza, a inni użytkownicy podają swoje preferencje. Platforma hostowana w chmurze Amazon Web Services. Kompleksowy proces rozwoju produktu, w tym UX, UI, opracowywanie grafiki, programowanie frontendu, programowanie zaplecza, programowanie mobilne. Obecnie Mobile Reality nie jest już zaangażowane w ten projekt.

Twój produkt

Stworzymy dla Ciebie aplikację, która spełni Twoje oczekiwania i będzie zgodna z Twoją wizją. Skontaktuj się z nami!

Technologie

Wybierzemy technologie dostosowane do Twoich potrzeb.

Zatrudnij nas!

Nie zwlekaj i skontaktuj się z Nami

Marcin Sadowski - Tech Team Leader

Required*