Wróć do strony

Prep

tableau logo
Tableau to doskonałe narzędzie do przygotowywania danych i jednocześnie najnowszy produkt Tableau. Dzięki niemu nie musisz już specjalnie dostosowywać swoich tabel przed importem. Wewnątrz Tableau dostosujesz i połączysz ze sobą tabele pochodzące z różnych źródeł danych.
Intuicyjny interfejs graficzny umożliwia jeszcze szybsze i prostsze przygotowanie danych do analizy. Tableau Prep oszczędza nasz czas dzięki takim funkcjonalnościom jak, czyszczenie danych, grupowanie czy szybka edycja. Co więcej, możemy prześledzić każdy nasz krok dzięki graficznej wizualizacji wprowadzonych zmian. Z kolei na koniec edycji, mamy możliwość zapisania całego procesu, aby nie trzeba było go powtórnie przygotowywać w przyszłości.
Co najważniejsze, obsługa nie wymaga umiejętności kodowania. Wszystkie funkcjonalności są bardzo proste w użyciu dzięki metodzie ‘drag&drop’. Programiści Tableau zadbali o to, aby każdy użytkownik, który nie posiada doświadczenia w obsłudze baz danych, był w stanie w pełni wykorzystać możliwości Tableau Prep.

Pozostałe produkty

tableau logo

desktop

dowiedz się więcej
tableau logo

server

dowiedz się więcej
tableau logo

online

dowiedz się więcej
tableau logo

reader

dowiedz się więcej

Zatrudnij nas!

Nie zwlekaj i skontaktuj się z Nami

Andrzej Gut - Data Science Expert

Required*